0 850 304 46 64
Marka Press Bilişim Yazılım Tanıtım Tasarım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti

MARKAPRESS Kurumsal Yazılım Çözümleri İşletme, kurum, kuruluş, proje ve organizasyonlar için mobil uyumlu tamamen size özel kurumsal internet siteleri, E-Ticareet Platformları, Özel Entegrsayonlar ve Özel Web Uygulamaları Geliştiriyor ve yönetiyoruz. Çözümlerimi 01 02 MARKAPRESS IOS & Android Mobil Mobil Uygulama Çözümlerimizle Kurumlara, İşletmelere ve Markalara
Yenilikçi ve Uzun Vadeli Çözümler Sunmayı Hedefliyoruz..
Çözümlerimiz Uygulama Çözümleri 01 02

MARKA PRESS | DİGITAL SOFTWARE AGENCY

Kurumsal Dijital
Yazılım Çözümleri

Girişimlerden, orta ve büyük ölçekli markalara, resmi kurum ve kuruluşlara kadar tüm sektörlerle çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz yazılım çözümlerini projelendirerek gerekli tüm geliştirmeleri gerçekleştiriyoruz. Özel dijital pazarlama stratejileri ve servisleri ile büyümenize katkı sağlıyoruz.

Çözümlerimiz

Mobil Uygulama Çözümleri

Android & ios Mobil
Uygulama Çözümleri

bg-image

Marka Press Olarak Geliştirdiğimiz Projeleri Yakından İnceleyinniz...

Referans Sunumu

Gelin Projenizi Hayata Geçirelim

MARKA PRESS | DİGITAL SOFTWARE AGENCY

Referanslarımız

Hemen Teklif Al

Kurumsal Dijital Çözümler

Aklınızda Bir Projeyi Hayata Geçirmek Varsa Hemen Bizlere Ulaşabilir Hemen Anında Teklif Alabilirisniz.

Bize Ulaşın    

Mobil Çözümler

Fikrinizi Yada Projenizi Mobil Cihazlara ve Platformlara Taşımak Artık Çok Kolay...
  • Mobile Uygulamalar
  • Proje Danışmanlığı
  • Mobil Çözümler
  • Özel Entegrasyonlar

Dijital Çözümler

Marka Bilirnirliğini Artırmak ve Daha Geniş Kitlelere Ulaşmak İçin Hemen Teklif Al...
  • İnternet Reklamları
  • Seo Optimizasyonu
  • Sosyal Medya
  • Adwords Yönetimi
single-06
Siz Değerli Markalarla Tanıştığımıza Mutlu Olduk :) Sizlerinde Mutlu Olduğunuzdan Emin Olana Kadar Çok Çalıştık... Sizde Mesajınızı İletin... rating
testimonial-img

Y. Atahan Şener

4 Yılı Aşkın Bir Süredir Sizlere Çalışmanın Rahatlığı İçindeyiz. Hem Yazılım Hemde Tasarım Konusunda Gerçekten Kusursuz ve Tam Zamanında Sağladığınız Hizmetleri için Teşekkür Ederiz.
testimonial-img

Okan Er

Mobil Uygulama Projemizde Bizlere Sağladığınız Sayısız Katkı Ve Kusursuz Hizmet Anlayışınızla Gerçekten Başarı Bir Mobil Uygulama Sahip Olduk.
testimonial-img

İbrahim Karahallı

Sayısız Web Sitesi Hizmeti Aldık Bu Güne Kadar Ama Hiç Bir Web Sitesi ve Mail Hizmeti Sizden Aldığımız Kadar Sorunsuz ve Düzenli Bir Şekilde Çalışmadı Bundan Dolayı Sizlere Çok Teşekkür Eder.
testimonial-img

Şerif Ünal Taşar

Kliniğimiz İçin Tasarlamış Oldunuz Web Sitesi Tasarımı ve Kullanışlı Yönetim Paneli Sayesinde Dilediğimiz Zaman Web Sitemizi Güncellemenin Rahatını Yaşıyoruz.
testimonial-img

Sinan Topaç

Yıllardır Bir Çok Projede Sizlerle Çalıştığımız İçin Çok Mutluyuz. Gerçekten Bizler İçin Değerli Bir İş ve Çözüm Ortağısınız, Nice Projelerde Birlikte Çalışmak Dileğiyle..
testimonial-img

Yüksel Topaç

Firmamız İçin Geliştirdiğiniz Web Sitesi ve Vermiş Olduğunuz Sunucu ve Mail Hizmeti Yıllardır Kesintisiz Çalışmaya Devam Ediyor. Özverili Çalışmalarınızın Devamını Dilerim.
testimonial-img

Sadık Ünalan

Firmamız İçin Yapmış Olduğunuz Web Sitesi Sayesin Artık Google Bizde Üst Sıralardaki Yerimizi Aldık Daha Fazla Müşteriye Bizleri Ulaştırdığınız İçin Çok Mutluyuz.
testimonial-img

Hayati Bayram Ünal

Hem Web Sitesi Hemde Sosyal Medya Tasarımları Konusunda Bizlere Katmış Olduğunuz Değer ve Marka Bilinirliği İçin Sizlere Sonsuz Teşekkür Ederim.
testimonial-img

A. Haykad Kulaboğa

Bizlere Sunmuş Oldunuz Hizmetler İçin Firmannıza ve Özverili Çalışan Tüm Personellerinize Teşekkür Eder, Çalışmalarınızda Kolaylıklar Dilerim.

MARKA PRESS | DIGITAL SOFTWARE AGENCY

Bizden Haberler