Marka Press Bilişim Yazılım Tanıtım Tasarım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti

Kurumsal İnternet Siteleri

İşletme, kurum, kuruluş, proje ve organizasyonlar için mobil uyumlu tamamen size özel kurumsal internet siteleri oluştuyor ve yönetiyoruz.

Gelişmiş E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret altyapınızı satışa hazır bir şekilde oluşturuyor, pazarlama reklam süreçlerinizi ve hedef kitlenizi yönetiyoruz.

Ios & Androd Mobile Ugulama Çözümleri

Mobil uygulama geliştirme hizmetlerimizle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefliyoruz..

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet sitenizi google web kalite standartlarına uygun olarak optimize ediyor ve arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Marka Yönetimi

İşletme, kurum, kuruluş, proje ve organizasyonlar tüm sosyal medya hesaplarını yönetiyor düzenli olarak sizleri raporlama hizmeti sunuyoruz.

Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords reklam ağından tüm özellikleri ve reklam modelleri ile reklamlarınızın tasarım, plan ve yönetimini yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımları

Markanız için gerekli olan tüm görsel kimlik çalışmalarının (Kartvizit,Bröşür,Dosya,Zarf,Antetli Kağıt, Fatura Vb.) Tasarlıyor ve tüm baskı sürecini takip ediyoruz.

Dijital İş
Platformları

Çağımıza uygun yeni dijital platformlar geliştirerek markanızın ve işletmenizin marka değerini artırmayı hedefliyoruz bunun için gerekli olan satış ve pazarla ağınızı oluşturuyoruz.

Dijitalleşme Süreç Yönetimi

Dijital dünyaya geçisiniz ve adapte olmanız için gerekli olan tüm teknojik alt yapıları sizler için kuruyor yönetimini ve takibini gerçekleştiriyoruz.