0 850 304 46 64
Marka Press Bilişim Yazılım Tanıtım Tasarım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti

KURUMSAL

Hakkımızda

Girişimlerden, orta ve büyük ölçekli markalara, resmi kurum ve kuruluşlara kadar tüm sektörlerle çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz yazılım çözümlerini projelendirerek gerekli tüm geliştirmeleri gerçekleştiriyoruz. Özel dijital pazarlama stratejileri ve servisleri ile büyümenize katkı sağlıyoruz.

MarkaPress Yaratıcı stratejiler ve geliştirmeler ile yatırım getirinizi arttırmayı hedefleyen, firmanız için grekli olan dijital yazılım platformlarını tasarlayan, kurumsal kimliğinizi oluşturan ve firmanız için grekli olan satış ve pazarlama stratejilerini dijital yazılımlar ile birleştiren Dijital Yazılım Ajansıdır. Sürekli gelişim ile hareket ediyoruz ve gerçek sonuçlara odaklanıyoruz.

MarkaPress hedef kitlenizi etkilemek için burada. Çünkü markanıza değer katmak için gerekli olan mükemmel dijital stratejiye, yaratıcılığa ve teknolojiye nasıl ulaşacağınızı çok iyi biliyor. Her biri kendi dalında uzman takım arkadaşları(We Are) ile en mükemmel sonuca ulaşmak için yaratıcı ve etkileyici fikirleri birleştirip sizlere sunmaktadır. Marka Press için önemli olan " Ne yaptığı değil, neyi nasıl yaptığıdır "

Aklınızdaki Proje yada Bir Fikri Hayata Geçirmeyi Düşünüyorsanız, Hemen Bizlere Ulaşabilirsiniz.

single-04
MARKA PRESS | DİGITAL SOFTWARE AGENCY

Referanslarımız

MARKA PRESS | DİGITAL SOFTWARE AGENCY

Değerlerimiz

Sorumluluk

Birbirimize ve müşterilerimize duyduğumuz güvenin başarı için önemli olduğunu biliyoruz. Söylediğimiz, taahhüt ettiğimiz her şeyi yapıyoruz. Mümkün olmadığı zaman ise beklenti ve hedefleri yeniden tanımlayarak ilgili herkesle net bir iletişim kuruyoruz.

Samimiyet

İnsanız ve duygulara sahibiz. Hayatımız boyunca meslektaşlarımızla ve müşterilerimizle çok zaman geçireceğiz. Bu yüzden ekip olarak ve müşterilerimizle birbirimizi tanımayı, ilgilenmeyi mutluluğun ve üretkenliğin formülü olarak görüyoruz.

Kalite

Bir zanaatkârın ustalığını sergilemesi gibi ekibimizin birlikteliği tüm çalışmalarımıza ilham veriyor. Tüm ekip üyelerimiz işini özenle ve ustalıkla yapıyor.

Beceri ve Kabiliyet

Çevik ve girişimci bir ekibiz. Beklenmedik durumlar karşısında etkili müdahaleler yapabiliyoruz. Her gün güncellenen ve gelişen dijital dünya içinde yeni problemleri çözmek için değişime açık ve hazırlıklıyız.

Gerçekçilik

Her şeyi net olarak ifade ediyoruz. Mümkün olan en iyi işi gerçekleştirebilmek için geri bildirim ve dürüstlüğün en önemli unsur olduğunu bilerek müşterilerimizle ilişki kuruyoruz.

Cesaret

Heyecan verici, etki oluşturacak riskler alıyoruz. Durum analizi yapıyor, derin bir nefes alıp cesurca işe koyuluyoruz.

MARKA PRESS | DIGITAL SOFTWARE AGENCY

Sayılarla Marka Press

8 +

Yıllık Bilgi, Birim, Deneyim ve Tecrübe

100 +

Fazla Çalışılan Firma

Tanıştığımıza Memnun Olduk Onlarında Mutlu Olduğundan Emin Olmak İçin Çalıştık.

100 +

Farklı Lokasyon

Kısa Sürede Uşak, izmir, Isparta ve Ankara Olmak Üzeri 4 Farklı İlde İrtibat Ofisleri Oluşturuduk.

150 +

Proje ve Yazılım

Bir Çok Özel Projelerde ve Kamu Kurumu Projelerinde Görevler Alarak Deneyimimizi Artırdık.